Facebook / Mail

FAQ najczęściej zadawane pytania.

Nasze baseny czynne są wyłącznie w pogodne dni a informacja odnośnie otwarcia oraz warunków pogodowych aktualizowana jest zawsze na naszym Facebooku /Baseny-Muszyna Zapopradzie

Bilety dostępne są w kasie biletowej na miejscu, ale zachęcamy Państwa do zakupu biletu on-line, który dostępny jest na stronie internetowej www.zapopradzie.pl/baseny W ten sposób unikniecie Państwo kolejek przy kasie.

Tak! Bilety on-line ważne są przez cały sezon który trwa od 15.06.2023 do 31.08.2023 i można je wykorzystać w dniach w których basen jest otwarty a otwarcie basenu uzależnione jest od pogody.

Oczywiście honorujemy płatność kartą płatniczą. Zarówno za bilety wstępu, jak i we wszystkich punktach gastronomicznych i sklepach na terenie basenu

Jeśli chcesz wyjść na chwilę a później wrócić na teren basenu przed wyjściem poproś pracownika kasy biletowej o taką możliwość

Niestety, ze względów bezpieczeństwa nie można wejść na teren basenu z psem. Bardzo prosimy o wzięcie tej kwestii pod uwagę przed wyjazdem i niepozostawianie psa samego w samochodzie, w czasie, kiedy Państwo będą korzystać z naszego basenu!

Tak , na terenie przylegającym bezpośrednio do basenów jest wiele wyznaczonych miejsc gdzie bezpiecznie można pozostawić rower przypinając go do stojaka rowerowego.

Parkingi dla Gości basenowych znajdują się wzdłuż całej ulicy Zdrojowej przed , budynkiem basenów, kolejny duży parking znajduje się pomiędzy basenami a Amfiteatrem oraz od sezonu 2023r kolejny duży parking dla naszych gości znajdujący się na wysokości sanatorium ,,Korona,,

Tak podczas całego lata będzię kursował autobusik który dowiezie Was na basen z bardziej odległych parkingów.

Nie! ,wszystkie atrakcje takie jak Park linowy, golfpark, zjeżdzalnia wodna ,boisko do piłki,boisko do piłki plażowej są w cenie biletu wstępu.

Nie! Parasole oraz leżaki są wliczone w cenę biletu.

Zachęcamy do skorzystania z naszej bogatej oferty gastronomicznej, nie ma potrzeby wnoszenia własnego jedzenia.

Nie!, na terenie basenu obowiązuje zakaz wnoszenia własnego alkoholu, zachęcamy do skorzystania z oferty beach-baru.

Tak!

Na płycie basenu znajdują się dwie altany z szafkami depozytowymi za wynajęcie, których pobierana jest opłata i można za nie zapłacić wyłącznie kartą płatniczą.