Baseny to absolutny hit w turystycznej dzielnicy Muszyny ,,Zapopradzie,,. Składają się z trzech niecek o różnej wielkości i głębokości, a woda w nich podgrzewana jest systemem solarnym i latem w pogodne dni temperatura w wody oscyluje w granicach 30 stopni Celsjusza. Kompleks nasz nie jest dużym Aquaparkiem a raczej obiektem kameralnym co akurat pozytywnie wpływa na wypoczynek. Pośród licznych atrakcji naszego obiektu warto wymienić przede wszystkim te dla najmłodszych a są nimi:

 • park linowy,
 • profesjonalny tor do minigolfa ,
 • kręgle polowe,
 • boisko do piłki nożnej oraz do piłki plażowej.

Dla starszej klienteli stworzyliśmy piaszczystą plażę na której cyklicznie występuje dj oraz Beach bar ,,zanzipradzie,, z pełną gamą tropikalnych drinków.
Na terenie basenów znajduje się również gastronomia typu bar szybkiej obsługi ,,Bufet Aqua” z bogatym wyborem dań głównie kuchni polskiej oraz słodki punkt dla najmłodszych z ogromnym wyborem lodów korala .

Zachęcam do odwiedzenia galerii zdjęć;

Zapopradzie tutaj odpoczniesz!

Strefa relaksu i zabawy

Centrum Rekreacji i Sportu Zapopradzie to kompleks przygotowany z myślą o całych rodzinach. Dzięki wielu atrakcjom zarówno entuzjaści sportu, zabawy jak i wypoczynku znajdą tu coś dla siebie. Rodzinne centrum rozrywki oferuje:

 • basen o powierzchni 819 m2 i głębokości 1,35 m składający się z dwóch części połączonej wąskim przesmykiem,

 • basen z trzema torami pływackimi o długości 25 m,

 • basen rekreacyjny z atrakcjami (parasol wodny, kaskady wodne, masaże ścienne, grota sztucznej fali, gejzer denny, wyspa),

 • jacuzzi,

 • brodzik dla dzieci o powierzchni 113 m2 i głębokości od 0,10 m do 0,35 m z atrakcjami (fontanna typu słonik i nosorożec, zjeżdżalnia, siatki do wspinaczki)

 • zjeżdżalnię dwutorową o szerokości 1,80 m każdy i 10 m długości.

Zapopradzie tutaj odpoczniesz!

Stworzony dla dzieci

Mamy mnóstwo atrakcji dla najmłodszych, bo uśmiechnięte dzieci i wypoczęci rodzice to udany urlop!

Na terenie obiektu znajduje się między innymi:

 • park linowy,

 • minigolf,

 • boisko do piłki siatkowej,

 • zewnętrzne stoły do tenisa.

DJI_0428 (0-00-00-00)
Zapopradzie 07.07.22 (Fot. Maciej Zwierz)_34

Zapopradzie tutaj odpoczniesz!

Aqua bufet

W sezonie letnim do dyspozycji naszych gości jest bar zewnętrzny, który oferuje:

 • przekąski

 • zimne napoje

 • lody

Zapopradzie tutaj odpoczniesz!

Zanzipradzie

 

Na terenie kompleksu znajduje się piaszczysta plaża z drink-barem, gdzie w każdy weekend odbywają się imprezy z udziałem DJ-a, a dla najmłodszych różnorodne animacje.

20220630_103947

Galeria

FAQ najczęściej zadawane pytania.

Nasze baseny czynne są wyłącznie w pogodne dni a informacja odnośnie otwarcia oraz warunków pogodowych aktualizowana jest zawsze na naszym Facebooku /Baseny-Muszyna Zapopradzie

Bilety dostępne są w kasie biletowej na miejscu, ale zachęcamy Państwa do zakupu biletu on-line, który dostępny jest na stronie internetowej www.zapopradzie.pl/baseny W ten sposób unikniecie Państwo kolejek przy kasie.

Tak! Bilety on-line ważne są przez cały sezon który trwa od 15.06.2023 do 31.08.2023 i można je wykorzystać w dniach w których basen jest otwarty a otwarcie basenu uzależnione jest od pogody.

Oczywiście honorujemy płatność kartą płatniczą. Zarówno za bilety wstępu, jak i we wszystkich punktach gastronomicznych i sklepach na terenie basenu

Jeśli chcesz wyjść na chwilę a później wrócić na teren basenu przed wyjściem poproś pracownika kasy biletowej o taką możliwość

Niestety, ze względów bezpieczeństwa nie można wejść na teren basenu z psem. Bardzo prosimy o wzięcie tej kwestii pod uwagę przed wyjazdem i niepozostawianie psa samego w samochodzie, w czasie, kiedy Państwo będą korzystać z naszego basenu!

Tak , na terenie przylegającym bezpośrednio do basenów jest wiele wyznaczonych miejsc gdzie bezpiecznie można pozostawić rower przypinając go do stojaka rowerowego.

Parkingi dla Gości basenowych znajdują się wzdłuż całej ulicy Zdrojowej przed , budynkiem basenów, kolejny duży parking znajduje się pomiędzy basenami a Amfiteatrem oraz od sezonu 2023r kolejny duży parking dla naszych gości znajdujący się na wysokości sanatorium ,,Korona,,

Tak podczas całego lata będzię kursował autobusik który dowiezie Was na basen z bardziej odległych parkingów.

Nie! ,wszystkie atrakcje takie jak Park linowy, golfpark, zjeżdzalnia wodna ,boisko do piłki,boisko do piłki plażowej są w cenie biletu wstępu.

Nie! Parasole oraz leżaki są wliczone w cenę biletu.

Zachęcamy do skorzystania z naszej bogatej oferty gastronomicznej, nie ma potrzeby wnoszenia własnego jedzenia.

Nie!, na terenie basenu obowiązuje zakaz wnoszenia własnego alkoholu, zachęcamy do skorzystania z oferty beach-baru.

Tak!

Na płycie basenu znajdują się dwie altany z szafkami depozytowymi za wynajęcie, których pobierana jest opłata i można za nie zapłacić wyłącznie kartą płatniczą.