• Witamy na stronie Centrum Rekreacji i Sportu Zapopradzie
  • Witamy na stronie Centrum Rekreacji i Sportu Zapopradzie
  • Witamy na stronie Centrum Rekreacji i Sportu Zapopradzie
PL SK

Partnerzy

Pozostałe atrakcje

Centrum Rekreacji i Sportu Zapopradzie to nie tylko baseny, restauracja, park linowy i minigolf (w trakcie realizacji). To również wiele mniejszych atrakcji, które sprawiają, iż pobyt w naszym Centrum to prawdziwa frajda, szczególnie dla naszych najmłodszych gości.

Oto atrakcje, z których na Zapopradziu szczególnie warto skorzystać:

DMUCHANIA ZJEŻDŻALNIA FALANDIA
Kilka metrów wspinaczki po sznurkowej drabince, a następnie niezapomniany, bezpieczny zjazd w dół: to sprawdzona atrakcja na wspaniałą zabawę plenerową, doskonała frajda dla dzieci i młodzieży. Nasza zjeżdżalnia to aż 8m wysokości i 6m szerokości. Jednorazowo może pomieścić aż 12 dzieci.

BOISKO DO PIŁKI SIATKOWEJ

Siatkówka, to emocjonująca gra zespołowa, która cieszy się niezmiennym powiedzeniem. Dlatego wśród atrakcji nie mogło zabraknąć boiska do piłki siatkowej dla miłośników wielkich emocji i sportowej rywalizacji.

ZEWNĘTRZNE STOŁY DO TENISA
Czy wiedzieliście, że biorąc pod uwagę liczbę zawodników uprawiających dany sport, to właśnie ping-pong jest najpopularniejszą grą na świecie? Tenis stołowy nie tylko utrzymuje sprawność fizyczną, ale również znacząco wpływa na poprawę refleksu. Dla amatorów tej dyscypliny sportowej tuż przy części gastronomicznej naszego Centrum, rozmieściliśmy zewnętrzne, profesjonalne stoły do ping-ponga, z których  również warto korzystać.

Nad wspaniałą zabawą, a przede wszystkim bezpieczeństwem dzieci przy każdej atrakcji, czuwają nasi wykwalifikowani animatorzy.

 

Copyrights – Centrum Rekreacji i Sportu ZAPOPRADZIE
Al. Zdrojowa 4, 33-370 Muszyna; biuro@zapopradzie.pl
Realizacja:  Intellect