• Witamy na stronie Centrum Rekreacji i Sportu Zapopradzie
  • Witamy na stronie Centrum Rekreacji i Sportu Zapopradzie
  • Witamy na stronie Centrum Rekreacji i Sportu Zapopradzie
PL SK

Partnerzy

Pozostałe atrakcje

Centrum Rekreacji i Sportu Zapopradzie to nie tylko baseny, restauracja, park linowy i minigolf (w trakcie realizacji). To również wiele mniejszych atrakcji, które sprawiają, iż pobyt w naszym Centrum to prawdziwa frajda, szczególnie dla naszych najmłodszych gości.

Oto atrakcje, z których na Zapopradziu szczególnie warto skorzystać:

BASEN Z KULAMI ZORBING
Kula wodna nazywana również waterball jest mniejszą odmianą zorbingu i jak sama nazwa wskazuje jest przeznaczona do zabawy na wodzie. Śmiałek wchodzi do 2 metrowej kuli poprzez otwór, który następnie jest zamykany na wodoszczelny i nie przepuszczający powietrza zamek. Osoba wewnątrz bańki z powietrzem może bez żadnych obaw chodzić a nawet biegać po wodzie. Kula jest  wykonana z bardzo wytrzymałego i elastycznego materiału. Jest sprzętem całkowicie bezpiecznym. Zaleca się by w środku kuli przebywała jedna osoba nie dłużej niż 30 min. gdyż na tyle starczy powietrza, lecz po jego wymianie można kontynuować zabawę. U nas, wymiana powietrza następuje po 5 minutach zabawy.

TOR PRZESZKÓD GĄSIENICA
W każdym dziecku tkwi chęć odkrywania tego co nowe i tajemnicze. 16 metrowy tor przeszkód na Zapopradziu to okazja do przeżycia ciekawej przygody w magicznym świecie fantazji. Dzieci wchodząc do wnętrza Gąsienicy, muszą wykazać się sprytem by pokonać przeszkody. Tajemnicze wejście i wyjście dostarcza wielu emocji. Nasi mali bohaterowie na swej drodze napotykają na rozmaite zapory, bramki, schody, a nawet zjeżdżalnie, które muszą przejść, by wydostać się z tego pełnego kolorów świata. Gdy dziecko zakończy misję, nic straconego, bo czeka go następna runda.

DMUCHANIA ZJEŻDŻALNIA FALANDIA
Kilka metrów wspinaczki po sznurkowej drabince, a następnie niezapomniany, bezpieczny zjazd w dół: to sprawdzona atrakcja na wspaniałą zabawę plenerową, doskonała frajda dla dzieci i młodzieży. Nasza zjeżdżalnia to aż 8m wysokości i 6m szerokości. Jednorazowo może pomieścić aż 12 dzieci.

BOISKO DO PIŁKI SIATKOWEJ
Mając po sąsiedzku tak wspaniały klub, jakim jest MKS Muszynianka, nie mogło i u nas zabraknąć boiska do siatkówki. Kto wie. Może to właśnie na Zapopradziu wyrosną następczynie rewelacyjnych zawodniczek Muszynianki - Oli Jagieło czy Sanji Popović.

ZEWNĘTRZNE STOŁY DO TENISA
Czy wiedzieliście, że biorąc pod uwagę liczbę zawodników uprawiających dany sport, to właśnie ping-pong jest najpopularniejszą grą na świecie? Tenis stołowy nie tylko utrzymuje sprawność fizyczną, ale również znacząco wpływa na poprawę refleksu. Dla amatorów tej dyscypliny sportowej tuż przy części gastronomicznej naszego Centrum, rozmieściliśmy zewnętrzne, profesjonalne stoły do ping-ponga, z których  również warto korzystać.

Nad wspaniałą zabawą, a przede wszystkim bezpieczeństwem dzieci przy każdej atrakcji, czuwają nasi wykwalifikowani animatorzy.

 

Copyrights – Centrum Rekreacji i Sportu ZAPOPRADZIE
Al. Zdrojowa 4, 33-370 Muszyna; biuro@zapopradzie.pl
Realizacja:  Intellect