• Witamy na stronie Centrum Rekreacji i Sportu Zapopradzie
  • Witamy na stronie Centrum Rekreacji i Sportu Zapopradzie
  • Witamy na stronie Centrum Rekreacji i Sportu Zapopradzie
PL SK

Partnerzy

Park linowy

Położony jest na 20 ar obszarze w północno-wschodniej części CRiS Zapopradzie. Decydując się na przejście trasą parku linowego, dzieci muszą pokonać 11 wieżyczek, które są początkiem lub końcem odcinków z przeszkodami o różnym stopniu trudności.

Trasę rozpoczyna się odcinkiem o nazwie "Pająk", polegającym na wdrapaniu się po pionowej siatce z lin w górę. Następnie trzeba przedostać się przez  "Bagno", czyli zapadającą się siatkę. Po pokonaniu bagnistego odcinka, należy przejść przez  kilkumetrową rurę, będącą tzw. "Chomikarnią". Po bliskim spotkaniu z chomikami trzeba skoczyć  na pomost poręczowy i  przedostać  się na skrzynki, które  można pokonać  trzymając się pionowych lin.  Aby przebyć całą trasę należy jeszcze przejść przez "Lwie obręcze", "Niedźwiadka", "Tunel wiewiórki", "Kacze łapy" oraz "Nietoperze". Ostatnią przeszkodą jest pokonanie strachu i zjazd tyrolski na 20 metrowej linie w dół.

Nad bezpieczeństwem uczestników zabawy w parku czuwają wykwalifikowani animatorzy. Bezpieczeństwo gwarantują również rozciągnięte siatki zabezpieczające oraz piaskowe podłoże pod "tyrolką". Cała trasa liczy 70m długości i poprowadzona jest 1,5m nad ziemią. Jednocześnie w parku może przebywać 20 dzieci w wieku od 3 do 13 lat.Jedno przejście przez całą trasę parku kosztuje 5 zł. Chętni dłuższych wrażeń mogą zakupić karnet w cenie 10 zł, który upoważnia do 5 wejść w dowolnym czasie.

Park linowy

Copyrights – Centrum Rekreacji i Sportu ZAPOPRADZIE
Al. Zdrojowa 4, 33-370 Muszyna; biuro@zapopradzie.pl
Realizacja:  Intellect