• Witamy na stronie Centrum Rekreacji i Sportu Zapopradzie
  • Witamy na stronie Centrum Rekreacji i Sportu Zapopradzie
  • Witamy na stronie Centrum Rekreacji i Sportu Zapopradzie
PL SK

Partnerzy

Kolejny rekord odwiedzalności Zapopradzia!

Powiększ
Kolejny rekord odwiedzalności Zapopradzia!

W niedzielę, 6 sierpnia, nasze Centrum pobiło rekord pod względem liczby przyjętych gości. Jednego dnia Zapopradzie odwiedziło ponad 3,5 tys. osób. Na szczęście udało się uniknąć tłoku przy kasach, zminimalizować kolejki w części gastronomicznej oraz wprowadzić udogodnienia dla zmotoryzowanych.

W miniony weekend przez CRiS Zapopradzie przewinęło się przeszło 6 tys. osób. Tylko w niedzielę, z basenów, części gastronomicznej oraz innych atrakcji Centrum skorzystało ponad 3,5 tys. gości. Taka liczba osób byłaby nie do ugoszczenia, gdyby nie zmiany, które zostały wprowadzone w następstwie poprzedniego, równie upalnego i cieszącego się wysoką liczbą gości weekendu na Zapopradziu.

Dla zniwelowania długich kolejek przy kasach podwojono liczbę personelu oraz uruchomiono dodatkowe stanowisko z kasą. Co więcej, tuż przed wejściem do Zapopradzia, na al. Zdrojowej, pracownicy CRiS rozdawali przybywającym gościom cenniki. Takie działanie miało na celu umożliwienie klientom zapoznanie się z cenami i opcjami wyboru biletu wstępu, jeszcze zanim dotarli do kasy.

W części restauracyjnej utworzono dodatkowy punkt gastronomiczny w postaci grilla. Amatorzy smacznego jedzenia mogli zatem wybrać miejsce zakupu posiłku nie tylko pomiędzy restauracją a barem, ale również grillem.

Na wciąż pojawiający się problem z pozostawieniem pojazdu, CRiS zareagowało błyskawicznie, oddając w kilka dni nowy, bezpłatny parking na 70 samochodów, ulokowany pomiędzy Centrum a amfiteatrem. Mało tego, już teraz trwa budowa dodatkowego parkingu, położonego 50m przed CRiS, po przeciwnej stronie Al. Zdrojowej.

Data dodania: 06.08.2013, Odsłon: 2613.
Copyrights – Centrum Rekreacji i Sportu ZAPOPRADZIE
Al. Zdrojowa 4, 33-370 Muszyna; biuro@zapopradzie.pl
Realizacja:  Intellect