• Witamy na stronie Centrum Rekreacji i Sportu Zapopradzie
  • Witamy na stronie Centrum Rekreacji i Sportu Zapopradzie
  • Witamy na stronie Centrum Rekreacji i Sportu Zapopradzie
PL SK

Partnerzy

Nowości na Zapopradziu

Powiększ
Nowości na Zapopradziu

Długi weekend już za nami. Za to nowości, które w jego trakcie pojawiły się na Zapopradziu, pozostaną na dłużej.

W miniony czwartek, na Zapopradziu została uruchomiona kolejna, długo oczekiwana atrakcja - "Park linowy" dla dzieci. Goście odwiedzający Centrum mogą również cieszyć się bezpłatnym, bezprzewodowym internetem oraz większą ilością leżaków.

W ostatnim czasie, na wydzielonym 20ar obszarze otwarty został jedenasto stanowiskowy park linowy, którego zwieńczenie stanowi 20m zjazd na tyrolce. Atrakcja jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 3 do 13 lat. Trasa biegnie przez 11 wieżyczek, które są początkiem lub końcem odcinków z przeszkodami o różnym stopniu trudności. Jedno przejście wraz ze zjazdem na tyrolce kosztuje 5 zł. Chętni dłuższych wrażeń mogą zakupić karnet w cenie 15 zł, który upoważnia do 5 wejść w dowolnym czasie. Więcej informacji na ten temat znajduje się tutaj.

Dodatkowo, w Restauracji Zapopradzie, choć wtajemniczeni mówią, że nie tylko, został uruchomiony ogólnodostępny internet bezprzewodowy. Hasło do sieci WiFi udostępnia obsługa restauracji. Zakupiono również większą ilość leżaków dla gości, którzy nie wyobrażają sobie opalania właśnie bez wygodnego leżaka. Na chwilę obecną CRiS dysponuje 105 leżakami.

Data dodania: 19.08.2013, Odsłon: 2409.
Copyrights – Centrum Rekreacji i Sportu ZAPOPRADZIE
Al. Zdrojowa 4, 33-370 Muszyna; biuro@zapopradzie.pl
Realizacja:  Intellect